Alfonso NOVO BELENGUER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 18-09-1996 / 28-01-1997 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige
  • 29-01-1997 / 07-10-1998 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 18-09-1996 / 07-10-1998 : Coalición Nacionalista (Hispaania)

Liikmed 

  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 07-10-1998 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-09-1996 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 23-10-1996 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees