Friedhelm FRISCHENSCHLAGER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Liberales Forum (Austria)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Sloveenia parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees