Karl HABSBURG-LOTHRINGEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Österreichische Volkspartei (Austria)

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees