Sirkka-Liisa ANTTILA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Soome)

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegatsioon EL-Läti parlamentaarses ühiskomitees