Jörn Johan DONNER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Soome)

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kalanduskomitee