Raimo ILASKIVI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Soome)

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon