Pertti PAASIO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Soome)

Kvestor 

  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlament
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kvestorid
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee