Kirsi Katariina PIHA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-11-1996 / 12-11-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 13-11-1996 / 02-03-1998 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 03-03-1998 / 15-12-1998 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 16-12-1998 / 29-03-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-11-1996 / 29-03-1999 : Kansallinen Kokoomus (Soome)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Eesti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 29-03-1999 : Delegatsioon EL-Eesti parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Eesti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-03-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 29-03-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 29-03-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee