Eric PINEL : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-06-1997 / 12-05-1998 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Liige
  • 13-05-1998 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-06-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 18-07-1997 / 18-09-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 19-09-1997 / 11-05-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 11-05-1998 / 11-09-1998 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 17-07-1997 / 14-05-1998 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 22-10-1997 / 13-05-1998 : Delegatsioon EL-Eesti parlamentaarses ühiskomitees
  • 23-07-1998 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee