José Manuel DUARTE CENDÁN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 10-09-1990 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 10-09-1990 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Aseesimees 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Ühenduse ja Poola vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee