Robert Jan GOEDBLOED : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Asendusliige 

  • 16-09-1998 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 19-11-1998 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee