Joost LAGENDIJK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : GroenLinks (Madalmaad)

Liikmed 

  • 14-09-1998 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees

Asendusliige 

  • 02-09-1998 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 02-09-1998 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee