Eolo PARODI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 29-08-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Aseesimees
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 22-10-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 21-10-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 22-10-1997 / 08-06-1998 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee