Veronica PALM : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 06-10-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 06-10-1998 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Rootsi)

Aseesimees 

  • 28-10-1998 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Liikmed 

  • 19-10-1998 / 27-10-1998 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 19-10-1998 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 15-10-1998 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 15-10-1998 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees