Jason AZZOPARDI : Viies ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Vaatleja
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Liikmed 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Kalanduskomisjon
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Regionaalpoliitika-, transpordi- ja turismikomisjon

Vaatleja 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Kalanduskomisjon
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Regionaalpoliitika-, transpordi- ja turismikomisjon

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11