Massimo D'ALEMA : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 27-04-2006 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 21-07-2004 / 27-04-2006 : Democratici di Sinistra (Itaalia)

Esimees 

  • 21-09-2004 / 27-04-2006 : Delegatsioon Mercosuriga suhtlemiseks

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 06-06-2005 : Välisasjade komisjon
  • 21-07-2004 / 27-04-2006 : Kalanduskomisjon
  • 13-09-2004 / 27-04-2006 : Kaitse- ja julgeoleku allkomisjon
  • 15-09-2004 / 20-09-2004 : Delegatsioon Mercosuriga suhtlemiseks
  • 22-09-2004 / 27-04-2006 : Delegatsioonide juhtide konverents
  • 07-06-2005 / 27-04-2006 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 12-09-2004 : Kaitse- ja julgeoleku allkomisjon
  • 15-09-2004 / 27-04-2006 : Delegatsioon Magribi riikide ja Araabia Magribi Liiduga (k.a Liibüa) suhtlemiseks
  • 07-06-2005 / 27-04-2006 : Välisasjade komisjon

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.