Pietro LEZZI : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Koostöö- ja arengukomitee