Vasile PUȘCAȘ : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-03-2007 / 01-05-2007 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-03-2007 / 01-05-2007 : Partidul Social Democrat (Rumeenia)

Liikmed 

  • 23-04-2007 / 01-05-2007 : Eelarvekomisjon
  • 23-04-2007 / 01-05-2007 : Delegatsioon Kagu-Euroopa riikidega suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 10-04-2007 / 01-05-2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 10-04-2007 / 01-05-2007 : Delegatsioon ELi-Armeenia, ELi-Aserbaidžaani ja ELi-Gruusia parlamentaarsetes koostöökomisjonides