Sorin FRUNZĂVERDE : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Rumeenia)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Rumeenia)

Aseesimees 

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Kaitse ja julgeoleku allkomisjon

Liikmed 

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Kaitse ja julgeoleku allkomisjon
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Väliskomisjon
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : Delegatsioon Kagu-Euroopa riikidega suhtlemiseks
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Delegatsioon ELi-Endise Jugoslaavia Vabariigi Makedoonia parlamentaarses ühiskomisjonis

Asendusliige 

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Majandus- ja rahanduskomisjon
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Arengukomisjon

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.