André FANTON : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 07-04-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee