André R.J.-M.H.-A DAMSEAUX : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Aseesimees
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti réformateur libéral (Belgia)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 11-07-1980 / 20-01-1982 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Välismajandussuhete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon