Fred A. WARNER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 13-04-1980 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 14-04-1980 / 08-03-1982 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Esimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 09-04-1981 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 10-04-1981 / 20-01-1982 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Välismajandussuhete komitee