Marie-Jane PRUVOT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 13-06-1982 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 19-12-1980 / 20-01-1982 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Välismajandussuhete komitee