Jean-François A. PINTAT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegatsioon EMÜ-Türgi assotsiatsiooni parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Magribi riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon