Antonios GEORGIADIS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1981 / 18-05-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Liikmed 

  • 09-02-1981 / 05-07-1982 : Eelarvete komitee