Konstantinos NIKOLAOU : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Asepresident 

  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee