Mario PEDINI : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 09-03-1982 / 23-10-1983 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Esimees 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee