Albert PÜRSTEN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 10-06-1980 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 10-06-1980 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 14-04-1980 / 10-06-1980 : Delegatsioon EMÜ-Kreeka parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 10-06-1980 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 10-12-1979 / 14-04-1980 : Delegatsioon EMÜ-Kreeka parlamentaarses ühiskomitees