John PURVIS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Energia ja teadustöö komitee
  • 10-04-1981 / 08-07-1982 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 09-07-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee