Efstratios PAPAEFSTRATIOU : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 02-11-1981 / 08-03-1982 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Nea Dimokratia (Kreeka)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Esimees 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Põllumajanduskomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon