Emmanouil PONIRIDIS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-11-1981 / 03-06-1983 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-11-1981 / 03-06-1983 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Aseesimees 

  • 21-01-1982 / 03-06-1983 : Kodukorra ja petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 21-01-1982 / 03-06-1983 : Õigusküsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 03-06-1983 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon