Mihaïl PROTOPAPADAKIS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 23-04-1982 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee