Daniel PERCHERON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 31-12-1983 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 31-12-1983 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 31-12-1983 : Energia ja teadustöö komitee
  • 11-04-1983 / 31-12-1983 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon