Jacqueline NEBOUT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 28-04-1983 / 15-12-1983 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 28-04-1983 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 16-12-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon