Kalliopi NIKOLAOU : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 21-01-1982 / 16-09-1982 : Välismajandussuhete komitee
  • 17-09-1982 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees