Séamus PATTISON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-07-1981 / 10-04-1983 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-07-1981 / 15-12-1983 : Labour Party (Iirimaa)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Liikmed 

  • 09-03-1982 / 15-12-1983 : Energia ja teadustöö komitee
  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon