Ioannis PAPANTONIOU : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee