Harry A.C.M. NOTENBOOM : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christen Democratisch Appèl (Madalmaad)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon