Kai NYBORG : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-10-1983 : Fremskridtspartiet (Taani)
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Det konservative folkeparti (Taani)

Esimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kodukorra ja petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee