David Lancaster NICOLSON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 24-03-1980 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 25-03-1980 / 22-05-1980 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1982 / 06-07-1983 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon