Gloria D. HOOPER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-10-1981 / 23-07-1984 : Naiste olukorraga Euroopas tegelev uurimiskomitee
  • 11-10-1982 / 23-07-1984 : Välismajandussuhete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees