Erwin LANGE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon