Pierre LALUMIÈRE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 15-12-1981 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee