Jean A.F. LECANUET : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 06-04-1987 / 09-10-1988 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 09-10-1988 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Koostöö- ja arengukomitee