Heinrich JÜRGENS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Freie Demokratische Partei (Saksamaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon