Gérard JAQUET : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Asepresident 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Euroopa Parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 15-10-1981 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 26-09-1979 / 17-09-1981 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 18-09-1981 / 23-07-1984 : Poliitiliste küsimuste komitee