Stanley P. JOHNSON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegatsioon EMÜ-Türgi assotsiatsiooni parlamentaarses ühiskomitees
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees
  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee