Michel JUNOT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-06-1981 / 10-11-1982 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Liige
  • 11-10-1982 / 12-01-1983 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-06-1981 / 12-01-1983 : Défence des intérêts de la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 01-09-1981 / 12-01-1983 : Transpordikomitee
  • 09-03-1982 / 12-01-1983 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee