Ulrich IRMER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Freie Demokratische Partei (Saksamaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-10-1979 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee
  • 28-10-1979 / 20-01-1982 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Koostöö- ja arengukomitee