Gérard ISRAEL : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 16-05-1980 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 16-05-1980 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-06-1980 / 20-01-1982 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Koostöö- ja arengukomitee